WynikiRekrutacji
- Super User
- Drukuj
Lista UP II NABÓR
„Twoja firma - wspomagamy przedsiębiorczych w województwie świętokrzyskim”
z najwyższą ilością punktów zakwalifikowanych do przyznania dofinansowania
L.p. | Nr rejestracji Biznesplanu | PUNKTY | |
21 | 93,0 | ||
11 | 93,0 | ||
29 | 91,0 | ||
31/ | 91,0 | ||
17 | 90,5 | ||
12 | 89,0 | ||
28 | 88,5 | ||
32 | 85,5 | ||
35 | 84,0 | ||
20 | 81,5 | ||
25 | 81,0 | ||
14 | 80,5 | ||
30 | 79,5 | ||
10 | 79,5 | ||
15 | 79,0 | ||
27 | 78,0 | ||
5 | 77,5 | ||
6 | 77,0 | ||
13 | 77,0 | ||
1 | 76,5 | ||
38 | 73,5 | ||
19 | 73,0 | ||
9 | 72,0 | ||
37 | 71,5 | ||
3 | 71,0 | ||
16 | 70,0 |
Lista UP II NABÓR
„Twoja firma - wspomagamy przedsiębiorczych w województwie świętokrzyskim” mających szanse na przyznanie dofinansowania po zakończeniu procedury odwoławczej przez osoby niezakwalifikowane
34 | 68,5 | |
23 | 68,5 | |
36 | 68,0 | |
39 | 68,0 | |
22 | 67,0 | |
8 | 66,5 | |
2 | 65,5 |
Lista UP II NABÓR
„Twoja firma - wspomagamy przedsiębiorczych w województwie świętokrzyskim” z najmniejszą ilością punktów niezakwalifikowanych do przyznania dofinansowania
(lista rezerwowa w przypadku rezerwacji UP zakwalifikowanych do wsparcia)
33 | 64,5 | |
4 | 62,5 | |
26 | 62,0 | |
7 | 61,0 |
Lista UP II NABÓR
„Twoja firma - wspomagamy przedsiębiorczych w województwie świętokrzyskim” którzy nie uzyskali minimalnej ilości punktów (60) kwalifikującej biznesplan do dofinansowania
40 | 57,5 | |
18 | 53,0 | |
24 | 47,5 |
Lisa kandydatów Nabór II –osoby zakwalifikowane
Lp | Nazwisko | Punkty |
Orłowska A. | 109,5 | |
Dudek M. | 107,0 | |
Łazarski A. | 106,5 | |
Orkisz Z. | 105,0 | |
Idziak D. | 103,0 | |
Miśkiewicz M. | 102,5 | |
Piskulak M. | 101,5 | |
Sadaj K. | 100,5 | |
Podgórski N. | 97,5 | |
Sekutowski R. | 96,5 | |
Buczkowski W. | 96,0 | |
Górecka K. | 96,0 | |
Adamska E. | 95,5 | |
Skowierzak K. | 95,5 | |
Pastuszko M. | 95,0 | |
Winiarska J. | 95,0 | |
Młynarczyk J. | 95,0 | |
Chodurski M. | 94,5 | |
Pióro J. | 94,5 | |
Minda E. | 93,0 | |
Rojek J. | 92,5 | |
Gawęcka S. | 91,5 | |
Rozmysłowski J. | 91,5 | |
Zagórska M. | 91,0 | |
Płaza L. | 90,5 | |
Kijanka M. | 90,5 | |
Zieliński P. | 90,5 | |
Kapała M. | 89,5 | |
Rusak M. | 89,0 | |
Wojasiewicz M. | 89,0 | |
Duda B. | 89,0 | |
Lidwa-Nuvoloni S. | 88,5 | |
Hamerska E. | 87,0 | |
Gawlik M. | 87,0 | |
Walczak A. | 86,5 | |
Kowalska E. | 86,5 | |
Bilska A. | 85,5 | |
Detko M. | 85,0 | |
Krawczyk I. | 85,0 | |
Rzepka M. | 84,0 |
Lista kandydatów Nabór II –osoby niezakwalifikowane (lista rezerwowa)
Lp | Nazwisko | Punkty |
Borkowska J. | 83,5 | |
Wojtas W. | 83,0 | |
Brodawka W. | 83,5 | |
Kasperek E. | 82,5 | |
Zawadzki M. | 82,0 | |
Malicki J. | 82,0 | |
Wiśniewski M. | 82,0 | |
Domagała R. | 80,5 | |
Marszałek D. | 78,8 | |
Rak Ł | 78,5 | |
Agrafiotis K. | 78,0 | |
Konat K. | 83,0 |
Kandydaci II nabór których formularz rekrutacyjny nie otrzymał wymaganego
minimum 60 punktów ogółem oraz/lub minimum 70% punktów w części II
Lp | Nazwisko | Punkty |
Woźniak G. | 64,0 | |
Rybarczyk P. | 58,0 | |
Majchrzyk M. | 54,0 |
Kandydaci II nabór niespełniający warunków formalnych
Dziewierz M. | - | |
Janocha I. | - |
Lisa kandydatów Nabór I –osoby zakwalifikowane
Lp | Nazwisko | Punkty |
1. | Mochocka T. | 119,5 |
2. | Kasprzyk A. | 114,0 |
3. | Ciamaga M. | 112,0 |
4. | Madej U. | 110,5 |
5. | Bochen-Pawlik I. | 109,5 |
6. | Majchrzyk J. | 107,5 |
7. | Kozińska K. | 107,5 |
8. | Sikora M. | 107,0 |
9. | Stępień A. | 105,5 |
10. | Błaszczyk M. | 105,0 |
11. | Walas E. | 102,0 |
12. | Góral M. | 101,5 |
13. | Raczyński A. | 101,5 |
14. | Kilarska H. | 101,0 |
15. | Mazur P. | 101,0 |
16. | Rojek J. | 101,0 |
17. | Łapa Cz. | 101,0 |
18. | Jedlikowska B. | 100,5 |
19. | Suska-Kwiatek K. | 100,5 |
20. | Kawiński P. | 99,5 |
21. | Szostak W. | 98,5 |
22. | Bańcer M. | 98,5 |
23. | Grabowski R. | 98,5 |
24. | Mordon G. | 98,0 |
25. | Batko B. | 98,0 |
26. | Tkaczyk K. | 98,0 |
27. | Szymczyk M. | 97,5 |
28. | Majecka M. | 97,0 |
29. | Kujszczyk J. | 97,0 |
30. | Dąbrowska A. | 96,5 |
31. | Krawczyk R. | 95,0 |
32. | Szwed A. | 95,0 |
33. | Stępień M. | 94,5 |
34. | Adamska E. | 94,5 |
35. | Daniłowski Ł. | 94,0 |
36. | Kaczor D. | 94,0 |
37. | Cisak M. | 93,5 |
38. | Stańczak M. | 93,5 |
39. | Gawęcka S. | 92,5 |
40. | Bluszcz-Czeremcha B. | 92,5 |
41. | Kwiatkowski M. | 92,5 |
42. | Sorbian H. | 92,0 |
43. | Jedlikowski G. | 92,0 |
44. | Juda R. | 92,0 |
45. | Janiszewski P. | 92,0 |
46. | Zwolińska B. | 91,5 |
47. | Jurasik S. | 91,5 |
48. | Grabowski A. | 91,0 |
49. | Łucka M. | 90,5 |
50. | Nuvolini S. | 90,0 |
Lista kandydatów Nabór I –osoby niezakwalifikowane
Lp | Nazwisko | Punkty |
1 | Waliszczak R. | 89,5 |
2 | Pajączkowski E. | 89,5 |
3 | Pustuła L. | 89,0 |
4 | Krzysiek M. | 89,5 |
5 | Sałaga R. | 88,5 |
6 | Rzepka R. | 87,5 |
7 | Gruszczyński K. | 87,0 |
8 | Dziewięcki M. | 86,5 |
9 | Łatkowska K. | 86,5 |
10 | Woś K. | 86,0 |
11 | Idziak D. | 86,0 |
12 | Iwan M. | 85,5 |
13 | Nowakowski A. | 85,0 |
14 | Orłowska A. | 85,0 |
15 | Ćwiek J. | 85,0 |
16 | Banaś A. | 84,5 |
17 | Pustuła S. | 84,0 |
18 | Rzepka M. | 83,0 |
19 | Janocha I. | 83,0 |
20 | Majewska A. | 83,0 |
21 | Świderski P. | 87,5 |
22 | Mazurek R. | 81,0 |
23 | Skrzypczak J. | 81,0 |
24 | Bielecka E. | 79,5 |
25 | Strzałkowski Z. | 79,5 |
26 | Krawczyk I. | 79,0 |
27 | Duda S. | 79,0 |
28 | Ciesielczuk M. | 87,0 |
29 | Buczkowski W. | 77,0 |
30 | Grys W. | 76,0 |
31 | Piątkiewicz Ł. | 74,0 |
32 | Gawlik M. | 73,5 |
33 | Czerwiak M. | 83,0 |
34 | Raban T. | 76,0 |
35 | Szkoda H. | 67,5 |
36 | Szkoda C. | 61,0 |
Kandydaci, których formularz rekrutacyjny nie otrzymał wymaganego minimum 60 punktów ogółem oraz/lub minimum 70% punktów w części II
Lp | Nazwisko | Punkty |
1 | Zawadzki M. | 69,0 |
2 | Ziętek I. | 70,0 |
3 | Kardas A. | 64,5 |
4 | Woźniak G. | 66,0 |
5 | Wójtowicz M. | 53,5 |
6 | Lewandowski T. | 59,0 |
7 | Maj M. | 62,5 |
8 | Żak C. | 61,5 |
9 | Mruk K. | 48,5 |
10 | Pacak E. | 43,0 |
11 | Woźniak W. | 41,5 |
12 | Piasecki R. | 39,5 |
Kandydaci niespełniający warunków formalnych
1 | Zwoliński R. | - |
2 | Dziopa Ł. | - |